helyszín esemény közreműködő dátum
Válasszon helyszínt!Válasszon helyszínt!
Válasszon eseményt!Válasszon eseményt!
Válasszon közreműködőt!Válasszon közreműködőt!
  • A Banda
  • a BorFolk Zenekar
  • Ágoston Béla
  • Akimer Tátrai Tiborral
  • Ambrus Mária
  • Amy Denio
  • Anja Đorđević
  • Bacsó Lilla
  • Bacsó Lilla, Gyetvai Júlia, Kele Kristóf, Szabó Ki
  • Baki Dániel
  • Baki Józsi
  • Bakonyi Alexa
  • Bakonyi Jusztina
  • Balázs Katalin
  • Balázs Zoltán
  • Balogh Eszter
  • Bánfalvi Eszter
  • Bartha Lóránd
  • BARTHA Máté
  • Bartos Letícia
  • Bata István
  • Bazsinka Mihály
  • Beck Zoltán
  • Bécsy Bence
  • Bejan Norbert
  • Benedek Mari
  • Bérczesi Róbert
  • Binder Norbert
  • Blaskó Borbála
  • Bocskor Bíborka
  • Bódi Beáta
  • Bodóczy Zoltán
  • Bödők Zsigmond
  • Bodor Tibor "Teskó"
  • Boegán Péter
  • Bokor Réka
  • Borbély Tamás
  • BorFolk Zenekar
  • Bori Réka
  • Borosi Gábor
  • Borsi Balogh Máté
  • Brasch Bence
  • Bucz Hunor
  • Budapest Mezőség Band
  • Buti Gordon
  • Buti Olivér
  • Csányi Viktor
  • Császár Péter
  • Csatári Bence
  • Csemer Boglárka "Boggie"
  • Csiba Gergely
  • Csikós Nándor
  • Csíkvár Gábor
  • Csordás Attila
  • Csuka János
  • Csúzi Márton
  • Czimerman Csaba
  • Czvikker Lilla
  • Dagadu Veronika Sena
  • Dancsecs Ildikó
  • Darvas Kristóf
  • Deana Petrović
  • Denk Viktória
  • Dharma project
  • Dienes Kinga
  • Divinyi Réka
  • Dj An'dres
  • Dj Brumi
  • Dj Dawe
  • Dobos László
  • Domján Gábor
  • Domokos Tibor
  • Dömötör Tamás
  • don canista
  • Donnert Rayen
  • Dorombal
  • Dőry Brigitta
  • Dragana Jovović
  • Drahos Nina
  • Dudás Zsolt
  • Dudás Zsombor
  • Earth Jam
  • Egri Márton
  • Erdőfű Zenekar
  • Erdőfű Zenekar, BorFolk Zenekar, valamint Márczi A
  • Erőss Brigitta
  • Fabacsovics Lili
  • Facsády Orsolya
  • Fáncsik Roland
  • Farkas Kriszti "Volkova"
  • Fehér Balázs Benő
  • Fekete Gábor
  • Fekete János "Jammal"
  • Fekete Róbert
  • Fekete Tamás
  • Fila Balázs
  • Formán Bálint
  • FRENK
  • Friedenthal Zoltán
  • G. Szabó Hunor
  • Gábor Andor
  • Gábor Völgyi
  • Galambos Tibor
  • Garami Samuel Miksa
  • Gazdík Miroslav
  • Géczi Zoltán
  • Gelencsér Gábor
  • Georgita Máté Dezső
  • Gera Attila
  • Gerdesits Ferenc Faszi
  • Gere Szintia
  • Gergely Attila
  • Gerlits Réka
  • Grandpierre Gabriell
  • Gryllus Samu
  • Guzmics Petra
  • Gyetvai Júlia
  • Györe Nóra
  • Gyulai Csaba
  • Hajba Áron
  • Hajba Imre
  • Hajdu Péter István
  • Hanusz Dóri
  • Hanusz István
  • Havai Gábor "Havai"
  • Hegedűs D. Géza
  • Hegedűs Sándor
  • Hellenpárt Levente
  • Heller Gábor
  • Heltai-Duffek Ildikó
  • Herczeg Tamás
  • Hermann Anett
  • Hinterstein László
  • Hoffmann György
  • Homonnai Katalin
  • Hortobágyi Brigitta
  • Horváth Lili
  • HORVÁTH Réka
  • Horváth Szabolcs
  • Hunyadi Máté
  • Huszárik Kata
  • ifj. Zsuráfszky Zoltán művészeti vezető
  • Igor Koruga
  • Imre Krisztián
  • Jáger Simon
  • Jáger Zoltán
  • Jah Golden Band
  • Jan Lemuri
  • Jasna Jasna Žmak
  • Jávorszky Béla Szilárd
  • Jenővári Miklós
  • Jessica Lurie
  • Jócsik János
  • Jónás Vera
  • Jovana Janjić
  • Józsa Bettina
  • Jumping Matt and His Combo
  • Kádas József
  • Kállay Géza
  • Kálóczy Orsolya
  • Kalotaszegi tánczene / Erdőfű
  • Kápolnás Attila
  • Kardos-Horváth János
  • Karna Réka
  • Kárpáti Pál
  • Kassai Kaszás Imre
  • Kebuszek Zsolt
  • Kedveskovács
  • Kele Kristóf
  • Keresztény Tamás
  • Kéringer Dávid
  • Kéringer László
  • Kilián Zoltán
  • Kispál Balázs
  • Kiss Tibi
  • Kohut Petra
  • Kolczonay Huba
  • Köles István Junior
  • Kolontár Elvira
  • Kolozsi Péter
  • Kónya Klára
  • Korcsok Anna
  • Kovács Andor
  • Kovács István Ákos
  • Kovács István Ákos, Szamosvári Gyöngyvér, Téglás M
  • Kovács István Ákos, Szamosvári Gyöngyvér, Téglás M
  • Kovács J. István
  • Kovács J. István, Csiba Gergely
  • Kovács Márton
  • Közös muzsikálás kifulladásig
  • Krizsán Dániel
  • Kurucz Dániel
  • Lábodi Ádám
  • Laczkó Zsombor
  • Laczkó-Szűcs Emese
  • Laczkó-Szűcs Emese, Laczkó Zsombor
  • Ladányi Júlia
  • Láng Annamária
  • Lengyel Andrea
  • Lions of Suburbia
  • Litauszky Lilla
  • Ljiljana Dragović
  • Lovas Rozi
  • Lukács Andrea
  • Magács László
  • Magyarpalatkai tánczene / Budapest Mezőség Band
  • Maja Pelević
  • Márczi Anna „Tücsi”
  • Márkos Albert
  • Márkus Sándor
  • MÁTIS Inez
  • Matus Péter
  • Mayerné Percze Zsófia
  • Megaloman
  • meglepetés
  • Mentes Júlia Virginia
  • Mesés Gáspár
  • Messaoudi Emina
  • Mészöly Géza
  • Mészöly Géza, Vajkó Anísia
  • Mihalik Ábel
  • Mikovinyi Armand
  • Moldvai tánczene / Berka
  • Molnár Gréta
  • Molnár Gusztáv
  • Móser Ádám
  • mr.skunk
  • Mudassasi
  • Mudri Lucia
  • NÁDASDI Szandra
  • Nádasdi Zsolt
  • Nagy Bakonyi Boglárka
  • Nagy Blanka
  • Nagy Fruzsina
  • Nagy Ricsi
  • Nagy Teodóra
  • Nagyhegyi Sára
  • Némedi Árpád
  • Nemes Fruzsi
  • Nemes Janó
  • Nemes Zoltán
  • Nemes Zsófia
  • Németh Anikó
  • Noémo
  • Novák Eszter
  • Nyerges Anna
  • Oláh Bence Attila
  • Oláh Marci
  • Olga Dimitrijević
  • Olivera Kecojević
  • Ölveti Mátyás
  • Őri Eszter
  • Pagonyi András
  • Paizs Miklós
  • Pajor Patrícia
  • Pál Gábor
  • Pál István „Szalonna”
  • Pál István „Szalonna”, Erdőfű Zenekar, Gera Attila
  • Pálházi Bence Bandája
  • Pallag Márton
  • Pálmai Jázmin
  • Papa
  • Papp Annamária
  • PAPP Bojána
  • Papp István „Gázsa”
  • Pásztor Anna
  • Pentele Ska Club
  • PERCZEL Enikő
  • Perger László
  • Petrik Alexandra
  • Piller Alex
  • Porteleki Áron
  • Puskás Csaba István
  • quantumgate
  • Quixotic / Miklósy Krisztián
  • Rába Roland
  • Radnay Csilla
  • Ratkóczi Huba
  • Rátkóczi Lilla
  • Rendes Péter
  • Rigó Marci Bandája
  • Robert Kainar
  • Rozs Tamás
  • Rutkai Bori
  • Salamon György
  • Sallai László
  • Sándor Júlia
  • Sáry László
  • Sebesi Tamás
  • Selmeczi György
  • Simó György
  • Simon Attila
  • Sipos Marianna
  • Siska Tamás
  • Ska Hecc
  • sto.fan
  • Sue Orfield
  • Super Starsky
  • Susánszky Ádám
  • Szabó Ádám
  • Szabó Árpád
  • Szabó Benedek
  • Szabó Csaba
  • Szabó Daniella
  • Szabó Kincső Ildikó
  • Szabó Máté
  • Szabó Mónika
  • Szalay Péter
  • Szamosvári Gyöngyvér
  • Szanyi Zsolt
  • Szász Veronika "Veni"
  • Szászcsávási tánczene / Rigó Marci Bandája
  • Szatai Zsófia
  • Szatmári tánczene / Pálházi Bence Bandája
  • Szécsényi Anna
  • Szegvári József
  • Széles Flóra
  • Szép András
  • Szerető Dániel
  • Szigligeti Ede
  • Szilágyi Ágota
  • Szőlősi Sztella
  • Szőts Gergő
  • Szűcs Péter Pál
  • Taba Benjámin
  • Táborszky Bence
  • Takács Dávid
  • Takács Szabolcs
  • Tankó Erika
  • Tarba Patrícia
  • Tarnavölgyi Zsombor
  • Téglás Márton
  • Temesvári Bence
  • Teremi Regina
  • Thom Artway
  • Tímár Péter
  • Tina Richerson
  • TÖRŐCSIK Franciska
  • Török Gergő
  • Toth Hajnalka
  • Tóth Rebeka
  • Tóth Vera
  • Trencsík Pál
  • Trömböczky Napsugár
  • Ungár Júlia
  • Vágó Kata
  • VAJDAI Vilmos
  • Vajdaszentiványi tánczene / A Banda
  • Vajkó Anísia
  • Valasek Zoltán
  • Váradi András Szőke
  • Varga Laca
  • Varga Livius
  • Varga Miklós
  • Varga Viktor
  • Varga Vince
  • Vastag Gábor
  • Vecsei H. Miklós
  • Vecsei László
  • Vécsi Tibor
  • Veér Csongor
  • Végh Erika
  • Veres Szabolcs
  • Vikukel Dániel
  • Vincze Vivien
  • Vizeli Balázs
  • Wagner-Puskás Péter
  • Zanotta Veronika
  • Závada Péter
  • Zeley Alíz
  • Zoltán Bonnyai
  • Zságer-Varga Ákos
  • Zsálek Áron
  • Zsenák Lilla
  • Zsótér Sándor
  • Zsuráfszky-Szabó Judit
  • ¿AlgoMás?
Sajnos nincs a keresésnek megfelelő találat!

Traubi I Három óra élő rockzene
Április 20. szombat 19:00

S8 Underground Club

jegyvásárlás Leírás

Jóvilágvan + Noémo
Április 26. péntek 20:00

TRIP

jegyvásárlás Leírás

Anonyma / Nő háborúban
Április 26. péntek 20:00

Táp Színház

elfogyott Leírás

Dawn of Destiny [D] I Rumproof I Gravel Shores
Április 27. szombat 19:00

S8 Underground Club

jegyvásárlás Leírás

Anonyma / Nő háborúban
Április 27. szombat 21:00

Táp Színház

elfogyott Leírás

Tánc Világnapi Dance Trip
Április 28. vasárnap 10:00

TRIP

jegyvásárlás Leírás

M.I.T. (Az ember tragédiája)
Április 29. hétfő 11:00

TRIP

jegyvásárlás Leírás

M.I.T. (Az ember tragédiája)
Április 29. hétfő 13:00

TRIP

jegyvásárlás Leírás

Augusztus
Április 29. hétfő 19:00

TRIP

jegyvásárlás Leírás

Hey ho let's go! - Radio Show Party vol1
Április 30. kedd 19:00

S8 Underground Club

jegyvásárlás Leírás

Táncház a Dunán 2
Április 30. kedd 20:30

TRIP

jegyvásárlás Leírás

Da Vinci Mosolya (táncelőadás)
Május 2. csütörtök 19:00

TRIP

jegyvásárlás Leírás

Delfin Est
Május 3. péntek 18:00

BIJÓ Rendezvényközpont

jegyvásárlás Leírás

Satöbbi, vendég: Syrage
Május 3. péntek 20:00

TRIP

jegyvásárlás Leírás

Delfin Workshop
Május 4. szombat 10:00

BIJÓ Rendezvényközpont

jegyvásárlás Leírás

Riff Action Family [RUS] I Édesdead
Május 4. szombat 18:30

S8 Underground Club

jegyvásárlás Leírás

Plafon 15 | Amáliák I Zerge I IronPriceDay
Május 4. szombat 18:30

S8 Underground Club

jegyvásárlás Leírás

Afro-Latin Party Trip
Május 10. péntek 21:00

TRIP

jegyvásárlás Leírás

Úszó Manézs
Május 12. vasárnap 14:30

TRIP

jegyvásárlás Leírás

Tizenkét szék
Május 12. vasárnap 19:00

TRIP

jegyvásárlás Leírás

Tizenkét szék
Május 12. vasárnap 21:00

TRIP

jegyvásárlás Leírás

III. Richárd
Május 13. hétfő 19:00

TRIP

jegyvásárlás Leírás

Augusztus
Május 15. szerda 19:00

TRIP

jegyvásárlás Leírás

Augusztus
Május 20. hétfő 19:00

TRIP

jegyvásárlás Leírás

Tizenkét szék
Május 21. kedd 21:12

TRIP

jegyvásárlás Leírás

Augusztus
Május 28. kedd 19:00

TRIP

jegyvásárlás Leírás

{{:event_name}}
{{:date}}

{{:theater_name}}

{{if ticket_sale}} {{if available}} Jegyvásárlás {{else available_other}} más időpontra van jegy {{else}} elfogyott {{/if}} {{else}} már nem kapható jegy {{/if}} Leírás
{{:message}}

Betöltés...